Burisma Злочевського купує ТОВ «Астроінвест-Україна»

Burisma Злочевського купує ТОВ «Астроінвест-Україна»

Burisma Holdings Limited чекає підтвердження для здійснення угоди від АМКУ

Burisma Злочевського купує ТОВ «Астроінвест-Україна»
Микола Злочевський
Фото: УНІАН

Компанія  Burisma звернулася до Антимонопольного комітету (АМКУ) задля обговорення придбання більш ніж 50% ТОВ «Астроінвест-Україна. Питання про розгляд цієї справи внесено до порядку денного для засідання АМКУ у четвер, 18 квітня. Про це повідомляє прес-служба комітету.

«Астроінвест-Україна займається поставками газу в Україні з 2006 року та належить британській компанії Cadogan Petroleum, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі. 

«Астроінвест-Україна» у 2014–2016 роках займалася імпортом газу в Україну через ЄС. Компанія на офіційному сайті відмічає, що вона налагодила тісне співробітництво з компаніями – резидентами Німеччини, Швейцарії та Польщі.

Burisma Group виконує розвідку, здобуття, виконання сервісних послуг та реалізацію вуглеводнів. Бенефіціаром групи є Микола Злочевський – екс-міністр екології. Групі підконтрольні «Еско-Північ», «Куб-Газ», «Парі», «Перша українська газонафтова компанія», «Сістемойлінженірінг», «Надрагаз», «Алдеа-Україна», «Бурісма Сервіс», «Технокомсервіс», «Надрагазвидобування», «Газойлінвест»  та «Нафтогазопромислова геологія».

Раніше повідомлялося, що Burisma відкрила нове газове родовище на Харківщині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло