АМПУ відкрила морський вокзал в Ізмаїлі після реконструкції

АМПУ відкрила морський вокзал в Ізмаїлі після реконструкції

Обсяг інвестицій АМПУ в реконструкцію склав 52 млн грн

АМПУ відкрила морський вокзал в Ізмаїлі після реконструкції
Фото: АМПУ

Адміністрація морських портів України (АМПУ) завершила реконструкцію Ізмаїльського морвокзалу, яка проводилася вперше за останні 45 років, повідомляє прес-служба АМПУ.

Обсяг інвестицій ДП «АМПУ» в реконструкцію цього об'єкту склав 52 млн грн.

«Українська частина Дунаю стає все більш привабливою для річкових круїзів. У 2018 році Усть-Дунайськ прийняв понад 4500  пасажирів, що вдвічі більше, ніж у 2017 році. Ізмаїл також має великий туристичний потенціал. До того ж ці дунайські порти увійшли до перспективного плану розвитку загальноєвропейської транспортної мережі TEN-T. Тому така візитівка, як морвокзал європейського рівня, на мій погляд, була просто необхідною для міста, і АМПУ зробила все для реалізації цього проекту», – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Ремонт виконаний із використанням енергозберігаючих технологій: будівля утеплена, встановлені нові склопакети, системи теплопостачання, вентиляції, кондиціонування, вводи водопроводу та каналізації, повністю замінені освітлення, засоби пожежної сигналізації та пожежогасіння, відремонтована покрівля.

Виконано косметичний ремонт усіх внутрішніх приміщень – залів митного й прикордонного контролю, холів, а також офісної частини, де буде розташована Ізмаїльська філія ДП «АМПУ».

Реконструкція має свої родзинки: стеля холу другого поверху морвокзалу оформлена у вигляді географічної карти із зображенням Дунаю та розташованих на річці європейських міст-портів. Також збережені та відреставровані великі мозаїчні панно, що прикрашають хол.

АМПУ відкрила морський вокзал в Ізмаїлі після реконструкції
Фото: АМПУБудівля морського вокзалу є багатофукціональною і поєднує офісні приміщення, зали для прийому пасажирів, митного та прикордонного контролю. Крім того, площі морвокзалу можуть бути використані для проведення конференцій та інших публічних заходів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло