Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Apple перестала бути найбільш інноваційною компанією світу

Apple перестала бути найбільш інноваційною компанією світу

Сьогодні в лідери виходять компанії, які найактивніше впроваджують штучний інтелект

Apple перестала бути найбільш інноваційною компанією світу
фото pixabay.com

Вперше за багато років Apple більше не є номером один у списку найбільш інноваційних компаній у світі, складеному експертами з Boston Consulting Group (BCG). Новим лідером у цій сфері став Google, а на другому місці Amazon. Обидві компанії вкладають значні кошти в штучний інтелект, повідомляє Retail Detail.

При складанні рейтингу експерти дослідили понад 2500 світових компаній. Крім Google, Amazon та Apple, яка опустилася на третє місце цього року, у п’ятірку лідерів входять також Microsoft і Samsung. За ними слідують Netflix, IBM, Facebook, Tesla і Adidas.

Дослідники відзначають, що хоча техногіганти займають перші дев'ять місць в першій десятці, загалом топ-50 складається з більш ніж 50% «традиційних» компаній.

«Швидкий аналіз 50 найбільш інноваційних компаній за 2019 рік показує, що безліч компаній з традиційно нецифрових галузей зараз є лідерами у впровадженні штучного інтелекту», – йдеться у звіті про інновації за 2019 рік.

«Сьогодні все пов'язано з цифровими технологіями і зовнішніми інноваціями, – стверджує Рамон Баез, старший партнер BCG і співавтор звіту. – Всі компанії з першої десятки – і багато хто з топ-50 – використовують АІ, платформи і екосистеми для створення нових продуктів, послуг і способів роботи».

«Найбільший потенціал полягає в розробці нових продуктів і послуг, які з часом можуть перерости в основні джерела доходу, – вважає Майкл Рінгель з консалтингової групи. – Майже половина опитаних стверджує, що 16% і більше продажів здійснюються сьогодні за допомогою штучного інтелекту».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті