«АХА Страхування» – лідер ринку страхування фізичних осіб України у 2018 році – Insurance Top
Реклама

«АХА Страхування» – лідер ринку страхування фізичних осіб України у 2018 році – Insurance Top

Кількість договорів страхування у 2018 році збільшилася до 1 млн 777 тисяч

Цей матеріал також доступний російською
«АХА Страхування» – лідер ринку страхування фізичних осіб України у 2018 році – Insurance Top

Згідно з дослідженням журналу Insurance TOP, СК «АХА Страхування» стала лідером ринку страхування фізичних осіб – 2018. Компанія посідає перше місце за кількістю чистих страхових премій і перше місце на ринку автострахування.

Сума страхових премій «AXA Страхування» склала 1,9 млрд грн, що на 13% вище показників 2017 року. Сума страхових премій з КАСКО – 1,1 мрлд грн, що на 12% більше, ніж у 2017 році.

За результатами 2018 року прибуток компаній «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» склав 164 млн грн за міжнародними стандартами групи AXA, що на 176% вище, ніж у 2017 році (прибуток за національними стандартами становив 75 млн грн). Кількість договорів страхування збільшилася до 1 млн 777 тисяч.

Крім того, за підсумками «Фінансового Оскару 2018»  «AXA Страхування» стала переможцем у номінації «Найбільш професійна страхова компанія», а віце-президент «AXA Страхування» Андрій Перетяжко став переможцем у номінації «Особистість страхового ринку», зайнявши 1-е місце в рейтингу. Також компанія увійшла у топ-3 в номінаціях «Автостраховик року. КАСКО», «Страховик Онлайн», «Агрострахування».

Перший віце-президент «AXA Страхування» Андрій Перетяжко зазначає: «Наша компанія впевнено лідирує на страховому ринку багато років поспіль. Ми закінчили минулий рік із рекордним прибутком за всі 11 років існування бренду AXA в Україні. Ми дуже сфокусовані на зростанні прибутковості, поліпшенні якості сервісів та задоволеності наших клієнтів. І, навіть маючи високий рівень задоволеності клієнтів – 92%, ми не припиняємо інвестувати в цей напрям, тобто в першу чергу в інновації, без яких ми не уявляємо сучасне обслуговування».

Про компанію «АХА Страхування»

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють понад 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» – лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті