Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
АМКУ сьогодні винесе рішення щодо покупки Dragon Capital київського бізнес-центру Platinum

АМКУ сьогодні винесе рішення щодо покупки Dragon Capital київського бізнес-центру Platinum

Goldman Sachs і Dragon Capital Investments Limited мають намір опосередковано придбати контроль над БЦ Platinum Plaza

АМКУ сьогодні винесе рішення щодо покупки Dragon Capital київського бізнес-центру Platinum
Фото: Platinumplaza

Антимонопольний комітет України (АМКУ) сьогодні, 18 квітня, має намір прийняти рішення про надання дозволу компаніям The Goldman Sachs Group, Inc. (США) і Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) на придбання шестиповерхового бізнес-центру Platinum класу «В» по вул. Михайла Гришка, 3а, в Дарницькому районі Києва. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію щодо порядку денного засідання АМКУ.

Згідно з документом, Goldman Sachs і Dragon Capital Investments Limited мають намір опосередковано через кіпрську компанію UCPIH Ltd. придбати контроль над БЦ Platinum Plaza.

Нагадаємо: про покупку інвесткомпанією Dragon Capital прилеглого до ТРЦ «Алладін» БЦ Platinum стало відомо в жовтні 2018 року. Площа об'єкта становить 4100 кв. м.

Міжнародний інвестиційний фонд Meyer Bergman (Лондон) завершив операцію з продажу торговельно-розважального центру «Аладдін» загальною площею 16 500 кв. м по вул. Гришка, 3а, інвестхолдингу UCPIH Ltd у березні цього року.

Орендна площа ТРЦ становить 10 600 кв. м, об'єкт розташований поруч зі станцією метро Позняки, недалеко від ТЦ «Піраміда», придбаного компанією Dragon Capital у 2016 році.

Єдиний держреєстр повідомляє, що станом на 18 квітня 2019 року учасником БЦ Platinum Plaza виступає компанія Dragon Capital Investments Limited (100%). Кінцевий бенефіціар – Томаш Фіала.

Статутний капітал БЦ Platinum Plaza становить 20 000 грн.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній «Драгон Капітал», заснованої в 2000 році. Вона є однією з найбільших на інвестринку України та працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес-асоціації Томаш Фіала. Співінвестори фонду – Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті