Повернення ПриватБанку Коломойському загрожує Україні дефолтом – Порошенко

Повернення ПриватБанку Коломойському загрожує Україні дефолтом – Порошенко

Глава держави в зверненні до громадян попереджає про можливу економічну кризу

Повернення ПриватБанку Коломойському загрожує Україні дефолтом – Порошенко
фото Офіційний сайт Президента України

Президент Петро Порошенко заявив, що спроби бізнесмена Ігоря Коломойського скасувати націоналізацію ПриватБанку і знову повернути його собі загрожує втратою грошей мільйонам вкладників цього банку. Також це може призвести до дефолту та економічної кризи в країні, сказав глава держави в терміновому телевізійному зверненні до українців у четвер, 18 квітня.

«План одного з них, олігарха, у разі перемоги Зеленського – повернути собі ПриватБанк. Як бачите, їм не терпиться. Вони вже зараз почали реалізацію цього задуму. І подібна авантюра загрожує втратою грошей десяткам мільйонів клієнтів, а країні в цілому – дефолтом та новою економічною кризою», – сказав Порошенко.

Крім того, за словами президента, незабаром реваншисти планують скасувати люстрацію і електронне декларування для державних службовців.

«Пʼятирічне президентство – це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді, коли вже стало несмішно. І не фільм жахів, який легко зупинити, якщо вже зовсім страшно», – зауважив Порошенко.

Між тим кандидат в президенти Володимир Зеленський назвав Петра Порошенка «маріонеткою Коломойського» і поклав провину за ситуацію з Приватбанком на нього.

«Судова реформа імені Порошенка в дії. Замість того, щоб відстоювати інтереси держави, НБУ програє суд по «Приватбанку». Одне питання: Так хто все ж таки маріонетка Коломойського? Думайте», – йдеться у повідомленні команди Зеленського в Twitter.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті