ЦВК перенесла дебати на «Суспільному ТБ» з 20:00 на 21:00 19 квітня

ЦВК перенесла дебати на «Суспільному ТБ» з 20:00 на 21:00 19 квітня

Перенесення відбулось через заплановані дебати між кандидатами на НСК «Олімпійському» 19 квітня на 19:00

ЦВК перенесла дебати на «Суспільному ТБ» з 20:00 на 21:00 19 квітня
Фото: УНІАН

Центральна виборча комісія України перенесла час початку теледебатів кандидатів у президенти в студії «Суспільного телебачення» з 20:00 на 21:00 п'ятниці 19 квітня, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центрвиборчкому в четвер.

У постанові ЦВК визначено, що дебати, які проводяться за рахунок виділених на проведення виборів коштів з держбюджету, організовуються і проводяться Національною суспільною телерадіокомпанією України (НСТУ) в останню п'ятницю перед днем повторного голосування на каналі «Суспільного телебачення» в прямому ефірі протягом 60 хвилин (з 21:00 до 22:00 – Mind).

Дане рішення було прийнято ЦВК у зв'язку з отриманою від представників Володимира Зеленського та Петра Порошенка інформації про проведення на НСК «Олімпійський» 19 квітня «заходів передвиборної агітації у формі публічних дебатів» між кандидатами, орієнтовний час завершення якого – 20:00-20:30.

Також представники кандидатів у президенти повідомили, що наразі ведуться переговори щодо висвітлення дебатів на «Олімпійському» окремими комерційними телеканалами, «однак обсяг охоплення території України такий трансляцією невідомий».

У ЦВК вважають, що ситуація з проведенням «заходів передвиборної агітації» на НСК «Олімпійський», яке за часом частково збігається з часом, відведеним на проведення передвиборних теледебатів НСТУ, ставить під загрозу проведення останніх і, як наслідок, «унеможливлює залучення до такого заходу максимальної телевізійної аудиторії, що може порушити право виборців на доступ до різнобічної, об'єктивної та неупередженої інформації, необхідної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору».

Про що домовились і не домовились Поошенко і Зеленський щодо проведення дебатів і як це відбувалось протягом двох тижнів до другого туру, читайте у матеріалі Mind і слідкуйте за перебігом дебатів між кандидатами 19 квітня в онлайні на Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті