Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Збірна Зеленського: що обіцяє команда кандидата в президенти

Збірна Зеленського: що обіцяє команда кандидата в президенти

В ефірі програми «1+1» радники кандидата у президенти з різних сфер розповіли про свої плати та задумки

Збірна Зеленського: що обіцяє команда кандидата в президенти
Володимир Зеленський
фото УНІАН

Кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський в ефірі програми «1+1» представив свою команду, яка має скласти адміністрацію президента в разі перемоги Зе на виборах. Кожен з них мав змогу коротко окреслити свої плани та наміри:

Олександр Данилюк, експерт в міжнародних стосунках і реформах:

«Ми плануємо стати регіональним лідером, центром стабільності, центром демократії та розвитку. Взаємодія з нашими партнерам буде будуватись виходячи з: перше – чіткого розуміння національних інтересів та унікальних можливостей України, саме ми маємо формувати порядок денний, а не вбудовуватись в чужий; друге – це побудова довірених відносин. Перемовини будуть вести чесні люди, які представляють Україну змін, а не корумповані чиновники, які представляють власні корупційні інтереси».

«Ми хочемо активізувати роботу в Нормандському форматі і наш перший фокус буде на гуманітарних питаннях та питаннях людської безпеки»

«Ми продовжимо активну співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ, Світовим банком, ЄБРР»

«Реформ будуть спрямовані не демонополізацію, зменшенню впливу олігархів,зменшення тиску на бізнес з боку регулюючих органів та правоохоронних органів, на викорінення корупції»

Іван Апаршин, експерт з безпеки та оборони:

«Українське військо буде професійним та добровільним, воно буде підсилено сучасною системою територіальної оборони та активно діючим резервом. Ми залучимо до управління Збройними силами бойових офіцерів, які спроможні перемагати»

«Державне оборонне замовлення та фінанси Міністерства оборони будуть  максимально відкриті»

«Рівень грошового забезпечення буде збільшений за рахунок жорстких заходів економії ресурсів»

«Державне оборонне замовлення буде відкритим»

 Руслан Рябошапка – антикорупційна та правоохоронна політика:

«Не буде кураторів та людей, які вказуватимуть антикорупційним органам, як робити, що робити»

«Ключова проблема (діючої адміністрації президента) – це відсутність політичної волі»

«Нова антикорупційна стратегія – це не стратегія боротьби, стратегія перемоги над корупцією. Нам не потрібні фасадні реформи,процес, нам потрібен результат. Наша стратегія будуватиметься на трьох основних стовпах. Це виявляти корупцію – люди, які виявлятимуть корупцію, повідомлятимуть про корупційні злочини будуть захищені від переслідувань, також будуть заохочені, якщо за їхніми повідомленнями будуть припинені масштабні корупційні схеми… Другий основний принцип – це запобігати корупції. Ми приберемо стимули для корупції, ми переведемо більшість послуг, які на сьогодні є у цифровий формат… Ми також приберемо можливості красти на державних підприємствах і державних корпораціях. Третій основний принцип – це карати за корупцію».

«Імунітети. Всі мають бути рівними перед законом. Ніхто не може ховатись за імунітетами, недоторканість буде скасована».

Ірина Венедіктова, реформи у судовій системі:

«Ми швидко і якісно заповнимо вакансії у судах, ми запустимо інструменти самоочищення судової влади»

«Ми переглянемо на предмет доступності до правосуддя та ефективності процесуальних норм діюче законодавство»

«Ми запустимо справжній електронний суд, ми запровадимо інститут мирових суддів щодо малозначних справ, ми зробимо професійний суд присяжних»

Михайло Федорів, діджитал напрямок:

«Наповнити ІD-карти зрозумілими функціональними можливостями»

«Можливість відкрити або закрити бізнес за декілька хвилин, зрозумілим чином платити податки за кілька хвилин без бюрократичних процедур, вибори… наша задача зробити за ці 5 років, щоб в Україні в своєму смартфоні за кілька хвилин можна було проголосувати»

«Референдуми, пряма демократія, локальні рішення приймати, національні рішення приймати за допомогою однієї кнопки в смартфоні».

Нагадаємо: Володимир Зеленський представив свою команду, людей, які «йдуть з ним в Адміністрацію президента». Всього було представлено 21 людину, серед яких Руслан Стефанчук, Євген Комаровський, Сергій Іонушас та інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті