Захворіло у світі
19,474,377
Померло у світі
723,348
Вилікувалось у світі
11,801,476
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Порошенко за тиждень витратив на агітацію 97 млн ​​грн, Зеленський – 50 млн грн

Порошенко за тиждень витратив на агітацію 97 млн ​​грн, Зеленський – 50 млн грн

НАЗК проаналізувало фінансові звіти виборчих фондів кандидатів за період з 7 по 13 квітня 2019 року

Порошенко за тиждень витратив на агітацію 97 млн ​​грн, Зеленський – 50 млн грн
Фото: УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проаналізувало проміжні фінансові звіти про надходження та використання коштів виборчих фондів кандидатів на пост президента України – Петра Порошенка і Володимира Зеленського. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Відповідне рішення прийняте 18 квітня на позачерговому засіданні Національного агентства», – повідомила прес-служба НАЗК.

В аналізі звіту за період з 7 по 13 квітня 2019 року вказано, що протягом цього часу виборчий фонд Порошенка був сформований за рахунок власних коштів кандидата на пост президента України (99,9 млн грн).

«Для фінансування передвиборних агітаційних заходів і матеріалів передвиборної агітації використано майже 97 млн ​​грн. Кошти виборчого фонду були спрямовані на цілі, передбачені законом», – зазначено в повідомленні.

Виборчий фонд Зеленського в період з 7 по 13 квітня сформований виключно за рахунок коштів політичної партії (44,6 млн грн).

«Для фінансування передвиборних агітаційних заходів і матеріалів передвиборної агітації використано 50,43 млн грн (використані кошти, що надійшли з накопичувального рахунку на поточний, залишки коштів на поточному рахунку станом на початок звітного періоду й сума повернення коштів виконавцем за укладеним у попередньому звітному періоді договором). Кошти виборчого фонду були використані на цілі, передбачені законом», – наголошується в прес-релізі НАЗК.

Відомство додало, що фінансові звіти перевірені на відповідність порядку надання та повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків, на відповідність обмежень у здійсненні внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб'єкта, який здійснює внесок.

За результатами аналізу порушень відповідності звітів інформації від банків немає.

Читайте також матеріал Mind «Зеленський: «Наша передвиборча кампанія сьогодні коштує 70 млн грн».

Нагадаємо: дебати Зеленського та Порошенка відбудуться сьогодні, 19 квітня. Слідкуйте за перебігом подій онлайн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті