Захворіло у світі
6,065,624
Померло у світі
369,274
Вилікувалось у світі
2,566,642
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
АМКУ дозволив Dragon Capital купити БЦ Platinum Plaza в Харкові

АМКУ дозволив Dragon Capital купити БЦ Platinum Plaza в Харкові

Дозвіл отримали компанії-партнери The Goldman Sachs Group Inc. і Dragon Capital Investments Limited

АМКУ дозволив Dragon Capital купити БЦ Platinum Plaza в Харкові
Фото: Platinum Plaza

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компаніям The Goldman Sachs Group Inc. (США) і Dragon Capital Investments Limited на купівлю шестиповерхового бізнес-центру Platinum Plaza в Харкові. Про це пише liga.net з посиланням на повідомленні АМКУ.

«Надано дозвіл компанії The Goldman Sachs Group Inc. (місто Нью-Йорк) на опосередковане (через компанію UCPIH LTD) разом з компанією Dragon Capital Investments Limited набуття контролю над БЦ Платинум Плаза», – зазначили в комітеті.

Нагадаємо, Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital громадянина Чехії Томаша Фіали.

Раніше Mind писав, що власник Dragon Capital купує Smart Plaza Obolon у Києві.

Додамо, що Dragon Capital спільно зі співінвесторами з 2013 року активно інвестує в покупку комерційної нерухомості переважно в Києві та Київській області.

Зокрема, станом на жовтень 2018 року портфель інвестфонду включає кілька бізнес-центрів – київські «Прайм» і «Євразія», БЦ по вулиці Велика Васильківська, 98, «Горизонт Парк», БЦ Platinum, запорізький БЦ Eco Tower.

Портфель торгових центрів включає ТРЦ Victoria Gardens (Львів), ТЦ Sky Park (Вінниця), ТЦ «Піраміда» (Київ), логістичні центри під Києвом – West і East Gate Logistic, «Омега 1» і «Омега 2», логістичний та виробничий комплекси в Броварах.

Група компаній Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті