Мінрегіон очікує зростання доходів громад цього року до 291 млрд грн

Мінрегіон очікує зростання доходів громад цього року до 291 млрд грн

На обласний рівень планують передати 33 млрд грн державної підтримки

Мінрегіон очікує зростання доходів громад цього року до 291 млрд грн
Фото: pixabay

Мінрегіонбуд очікує зростання доходів об’єднаних  територіальних громад (ОТГ) в межах децентралізації у 2019 році до 291 млрд грн з 234 млрд грн у минулому році, йдеться у повідомленні на сайті міністерства.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в ефірі 5 каналу.

«Коли є державна підтримка і постійне зростання власних доходів, у громад з’являється можливість планувати та реалізовувати пріоритетні проекти. Якщо взяти для порівняння доходи громад, у 2014 році вони становили 70 млрд грн, у 2018 році – 234 млрд грн, а у 2019 ми розраховуємо на 291 млрд грн. По державній підтримці, у 2014 році направлялось на місця 500 млн грн, цього року – 33 млрд грн. Це кошти, які держава передає на обласний рівень, і вже на місцях відповідно до розроблених стратегій розвитку, визначаються пріоритетні проекти. Таким чином поєднується синергія державної регіональної політики і регіональних стратегій розвитку, що приймаються на місцях», – розповів урядовець.

Нагадаємо: днями прем’єр-міністр Володимр Гройсман зазначав, що запроваджена Урядом України реформа децентралізації дала дорогу новим лідерам, які добре обізнані із ситуацією на місцях, і цей рух треба захистити і закріпити надбанням реформи у Конституції України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло