Boston Dynamics скоро розпочне продаж своїх робособак

Boston Dynamics скоро розпочне продаж своїх робособак

Чотириногий SpotMini стане першим комерційним роботом компанії

Boston Dynamics скоро розпочне продаж своїх робособак
скрін-шот YouTube

Ще в минулому році компанія Boston Dynamics оголосила, що собакоподібні роботи SpotMini стануть першими роботами, які надійдуть у продаж. Остання модель цього робота стане втіленням десятирічної роботи над чотириногою машиною, яку компанія розробляла спеціально для інспектування та контролю різних виробничих і офісних приміщень. На заході TechCrunch, що проходив днями, на сцену піднявся один із засновників і президент Boston Dynamics Марк Райберт, представивши нарешті виробничу версію робопса.

Цього року компанія має намір випустити близько 100 моделей SpotMini. За словами Райберта, їх виробництво має розпочатись в липні-серпні.

Boston Dynamics вже має виробничу лінію для збірки, але на ній наразі випускаються «бета версії» чотириногих машин, які ще допрацьовуються.

Про вартість SpotMini поки інформації немає, очікується, що ціна стане відомою ближче до літа.

Разом з анонсом масового випуску роботів, компанія розповіла і про апгрейди SpotMini: її конструкція отримала нові, більш якісні і надійні компоненти, оновлений зовнішній корпус, який захищає робота, наприклад, при падінні. Крім того, робот отримав дві камери (спереду і ззаду), тому тепер він може дивитися за обстановкою відразу у всіх напрямках.

Виробнича версія SpotMini також буде оснащуватися роботизованою рукою, яку деякі чомусь помилково сприймають за голову. Ця рука допомагає роботу із просторовою стабілізацією: навіть при зміщенні робота з певної точки, вона залишається в тому ж положенні, в якому перебувала, що робить машину ще більш гнучкою і корисною для різних завдань.

Робопес має стати першим комерційним роботом Boston Dynamics, але, очевидно, не останнім.

Нагадаємо: наприкінці березня Boston Dynamics показала нову версію свого робота Handle, обладнаного колесами замість ніг. Ці роботи призначені для вантажно-розвантажувальних робіт на промислових об'єктах. Нову модифікацію оснастили присоскою, яка дозволяє піднімати та утримувати вантажі вагою до 15 кг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті