Магера: 21 квітня у виборчому бюлетені будуть прізвища обох кандидатів

Магера: 21 квітня у виборчому бюлетені будуть прізвища обох кандидатів

Магера вважає, що позов про «скасування реєстрації Зеленського» поданий з метою «появи додаткового інформаційного приводу» однією з команд

Магера: 21 квітня у виборчому бюлетені будуть прізвища обох кандидатів
Андрій Магера
Фото: УНІАН

Колишній заступник голови Центральної виборчої комісії України (ЦВК) Андрій Магера вважає, що позов про «скасування реєстрації Зеленського за підкуп виборців» поданий в шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва з метою «появи додаткового інформаційного приводу» однією з команд, а 21 квітня в виборчому бюлетені будуть прізвища обох кандидатів. Його слова цитує Інтерфакс-Україна.

«Необхідно відзначити, що частина перша ст.56 Закону України «Про вибори президента України» містить тільки 5 підстав для скасування реєстрації кандидата на пост президента. Цей перелік є виключним. Навіть якщо допустити, що дійсно мав місце підкуп виборців, то виборчий закон за подібне передбачає тільки оголошення попередження Центральною виборчою комісією кандидата на пост президента України. І все», – написав він на своїй сторінці в Фейсбук в суботу ввечері.

Магера висловив упевненість, що судове засідання в «день тиші» вигідно одній з команд кандидатів «з метою появи додаткового інформаційного приводу».

«Мета, по-моєму, зовсім неблагородна», – додав екс-заступник голови ЦВК.

«Тому дозвольте заспокоїти всіх: завтра, 21 квітня, у виборчому бюлетені будуть прізвища обох кандидатів – Володимира Зеленського та Петра Порошенка», – уточнив Магера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті