Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Microsoft придбала платформу Express Logic і має намір вкласти $5 млрд у інтернет речей

Microsoft придбала платформу Express Logic і має намір вкласти $5 млрд у інтернет речей

Вартість угоди з купівлі Express Logic не розкривається

Microsoft придбала платформу Express Logic і має намір вкласти $5 млрд у інтернет речей
фото Shutterstock

Компанія Microsoft купила Express Logic, розробника ThreadX RTOS, однієї з найпоширеніших операційних систем реального часу (real-time operating system, RTOS). Про фінансові умови угоди не повідомляється.

Платформи реального часу застосовуються в периферійних пристроях на мікроконтролерах і в IoT (інтернеті речей). Платформу Express Logic ThreadX вважають однією з наймасовіших на планеті. Платформа від Express Logic використовується в більш ніж 6,2 млрд пристроїв.

У Microsoft Corporation розраховують, що покупка Express Logic дасть можливість корпорації отримати доступ до мільярдів IoT-пристроїв, а також збільшити кількість гаджетів, які безперешкодно підключаються до Azure.

У найближчі чотири роки Microsoft планує вкласти в розвиток IoT $5 млрд. Інвестиції будуть спрямовані на розвиток таких продуктів з лінійки Azure, як IoT Edge, Digital Twins і Sphere.

У коментарі виданню TechCrunch аналітик Холгер Мюллер назвав угоду стратегічно важливою для Microsoft, зазначивши, що за допомогою цієї покупки корпорація продемонструвала готовність серйозно вкладати кошти в IoT і отримала доступ до коду популярної операційної системи RTOS.

Сьогодні IoT-датчики впроваджуються повсюдно, починаючи зі споживчих пристроїв і закінчуючи складним промисловим обладнанням. Експерти прогнозують, що наступного року на планеті буде налічуватися понад 20 млрд IoT-пристроїв.

За матеріалами InVenture

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті