Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
НАТО посилить підтримку України в рамках трастових фондів

НАТО посилить підтримку України в рамках трастових фондів

Країни – члени альянсу збільшують власні внески до низки таких фондів для підтримки України

НАТО посилить підтримку України в рамках трастових фондів
заявив керівник проектів трастових фондів НАТО Фредерік Пежо, віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе
фото kmu.gov.ua

Країни – члени НАТО збільшують власні внески до низки трастових фондів (ТФ) задля підтримки України. Зокрема, йдеться про ТФ із роззброєння, захоронення радіоактивних відходів та медичної реабілітації військовослужбовців, поранених в АТО тощо. Про це заявив керівник проектів трастових фондів НАТО Фредерік Пежо під час зустрічі з віце-прем`єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе, передає Урядовий портал.

«НАТО й надалі підтримуватиме Україну на її шляху до євроатлантичної інтеграції, збільшуючи фінансові внески до цільових фондів», – наголосив Пежо та повідомив, що роботу ТФ із медичної реабілітації військовослужбовців буде продовжено до 2021 року та буде виділено кошти на реалізацію низки проектів.

Віце-прем`єр-міністр подякувала за послідовність та стійку позицію НАТО та наголосила, що, попри політичну турбулентність і зміну керівництва держави, курс на євроатлантичну інтеграцію залишається незмінним.

Сторони також обговорили організацію візиту до Києва генерального менеджера Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), який планується в травні цього року. Пежо повідомив, що представники NSPA планують передати Реабілітаційному центру для військовослужбовців на спортивно-навчальної бази Міноборони «Тисовець» спеціальний автобус, обладнаний для комфортного транспортування поранених бійців, а також медичне обладнання для військового шпиталю в місті Ірпінь.

«Передачу автобуса та згаданого обладнання плануємо організувати в рамках офіційної церемонії. Це буде добрим сигналом підтримки України з боку НАТО», – підкреслив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті