Commerzbank і Deutsche Bank припинили переговори про злиття

Commerzbank і Deutsche Bank припинили переговори про злиття

Злиття, як виявилося, не відповідає інтересам ні акціонерів банку, ні інших зацікавлених сторін

Commerzbank і Deutsche Bank припинили переговори про злиття
фото facebook.com/commerzbank

Найбільші банки Німеччини Deutsche Bank та Commerzbank припиняють переговори про ймовірне злиття. Про це йдеться в повідомленні Commerzbank.

У ньому зазначається, що після ретельного аналізу виявилося, що така комбінація не відповідає інтересам ані акціонерів банку, ані інших зацікавлених сторін.  

«Мало смисл оцінити цей варіант для внутрішньої консолідації у ФРН. Проте ми завжди мали чітку позицію: нам треба було переконатися, що будь-яка потенційна комбінація приведе до більш високого та стійкого прибутку для акціонерів і дозволить нам підвищити нашу цінову пропозицію для клієнтів», – зазначив Мартін Цилке, генеральний директор Commerzbank.

«Після ретельного аналізу ми дійшли висновку, що ця угода не створює достатніх переваг, щоб компенсувати додаткові ризики її здійснення, а також витрати на реструктуризацію і вимоги до капіталу, які супроводжують таку масштабну інтеграцію», – додав він.

Нагадаємо: у березні цього року Deutsche Bank і Commerzbank офіційно підтвердили, що ведуть переговори про злиття. Джерело, близьке до справи, сказало, що це свідчить про прискорення темпів процесу злиття, хоча обидва банки не мають стовідсоткової впевненості, що трансакція відбудеться.

Як повідомлялося, на випадок, якщо переговори між Commerzbank та Deutsche Bank завершаться провалом, італійський банк UniCredit на початку квітня почав готувати заявку на придбання долі в Commerzbank.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло