Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Facebook став об’єктом розслідування одразу в трьох країнах за один день

Facebook став об’єктом розслідування одразу в трьох країнах за один день

Через політику роботи з особистими даними користувачів розсування проти компанії розпочали Ірландія, Канада та США

Facebook став об’єктом розслідування одразу в трьох країнах за один день
фото pixabay.com

Ірландія, Канада та США одночасно, в один і той самий день, розпочали розслідування проти соціальної мережі Facebook  у зв’язку із її політикою роботи з особистими даними користувачів. Про це повідомляє TechCrunch.

Першою розслідування розпочала Ірландія. Місцевий орган із захисту даних зацікавився інцидентом із зберіганням сотен мільйонів паролів користувачів Facebook та Instagram у відкритому вигляді. Цей випадок буде розслідуватись у відповідності до закону про захист даних GDPR, що може привести до штрафів у розмірі до 4% від глобального доходу компанії за рік. За умови виявлення порушень авторського права Facebook загрожуватиме штраф у декілька мільярдів доларів.

Потім канадські регулятори виявили «серйозні» порушення місцевих законів про конфіденційність. Результати були отримані після скандалу з Cambridge Analytica, у зв’язку із яким незаконно було зібрано дані 600 000 громадян Канади.

Третє розслідування проти соціальної мережі розпочала прокуратура Нью-Йорку. Увагу правоохоронців привернула нещодавня «несанкціонована колекція» з 1,5 млн адрес електронної пошти, які Facebook використовувала для перевірки профілю, але за необережністю випадково завантажила контакти з цих адрес у мережу без згоди користувачів.

Видання повідомляє, що можна було б подумати, що ефект від «потрійного» розслідування обвалить вартість акцій компанії, але на момент закриття ринку їхня ціна зросла на 6%, додавши до вартості компанії приблизно $40 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті