Захворіло у світі
5,697,334
Померло у світі
355,758
Вилікувалось у світі
2,352,278
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Renault має намір запропонувати Nissan створити спільну холдингову компанію – Nikkei

Renault має намір запропонувати Nissan створити спільну холдингову компанію – Nikkei

Планується, що в ній кожна з компаній матиме рівні можливості

Renault має намір запропонувати Nissan створити спільну холдингову компанію – Nikkei
фото pixabay.com

Renault SA запропонує Nissan Motor Co створити спільну холдингову компанію, в якій обидві компанії матимуть рівні можливості. Про це повідомляє Reuters із посиланням на Nikkei.

Видання повідомляє, що французький автовиробник прагне до подальшої інтеграції із своїм японським партнером.

Згідно з пропозицією, обидва автовиробника призначать майже рівну кількість директорів у нову спільну компанію, в якій звичайні акції як Nissan, так і Renault передаватимуться на збалансованій основі.

Це фактично зменшило б долю, яка належить французькому уряду в Renault з 15% до приблизно 7-8%. Штаб-квартира нової компанії буде розташовуватись у третій країні, наприклад, у Сінгапурі.

Nikkei зазначає, що Renault планує зробити пропозицію Nissan найближчим часом. Зазначається, що ця пропозиція прийшла на заміну попередній про злиття, яку японська компанія відхилила.

Незважаючи не те, що автовиробники консолідували багато із своїх операцій за останнє десятиліття, включно із закупками та виробництвом, багато керівників Nissan виступили проти тотального злиття з Renault.  Натомість  Nissan виступає за більш справедливі рівні відносини з Renault, яка володіє 43% акцій свого більш великого партнера. Nissan, своєю чергою, має у власності 15% Renault.

Нагадаємо: наприкінці 2018 року Renault оголосила про покупку значної долі в JMEV, провідному виробнику електрокарів, який належить китайській компанії JMCG

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті