Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
РФ хоче ввести спрощену схему набуття громадянства для всіх українців

РФ хоче ввести спрощену схему набуття громадянства для всіх українців

Російська влада 24 квітня дозволила жителям Донбасу отримувати російське громадянство у спрощеному вигляді

РФ хоче ввести спрощену схему набуття громадянства для всіх українців
Президент РФ Владімір Путін
фото kremlin.ru

Президент РФ Владімір Путін заявив, що у Москві думають над тим, щоб спростити порядок надання громадянства не тільки жителям Донбасу, а й усім українцям. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми взагалі думаємо про те, щоб надавати у спрощеному порядку громадянам України наше громадянство», – заявив Путін на прес-конференції у Пекині.

Рішення про громадянство, за словами Путіна, було виваженим.

Російська влада дозволила жителям так званих ЛНР та ДНР отримувати російське громадянство у спрощеному вигляді. Відповідний указ був підписаний 24 квітня цього року. Заяву про отримання громадянства РФ мають розглядати впродовж трьох місяців після подання документів.

Спрощений порядок отримання громадянства дозволяє отримати російський паспорт без проживання в Росії протягом 5 років після отримання виду на проживання, підтвердження наявності коштів для існування, підтвердження володіння російською мовою та відмови від громадянства іншої держави.

Президент України Петро Порошенко заявив, що рішення щодо спрощення порядку отримання російського громадянства для жителів ЛНР та ДНР є ще одним прикладом втручання Москви у справи України та етапом підготовки агресії проти неї.

Путін у свою чергу, повідомив, що не бачить «нічого незвичного» в наданні російського громадянства жителям ОРДЛО.  Він також здивувався негативній реакції Києва.

Раніше в МЗС прокоментували указ Путіна щодо спрощеного надання громадянства РФ жителям Донбасу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті