В німецькому парламенті представили стратегію щодо вирішення ситуації на Донбасі

В німецькому парламенті представили стратегію щодо вирішення ситуації на Донбасі

Партія FDP хоче відправити в Україну більше поліцейських

В німецькому парламенті представили стратегію щодо вирішення ситуації на Донбасі
фото pixabay.com

Парламентська група фракції Партії вільних демократів у німецькому Бундестагу прийняла проект нової стратегії щодо деескалації на Донбасі.

Стратегія, що складається з 12 пунктів, має назву «Мир в Україні потребує нового імпульсу» і буде внесена на розгляд у парламент через 2 тижні після засідання фракції.

«Вибори нового президента Володимира Зеленського і головування Німеччини в ООН є ключовими моментами, щоб надати нового імпульсу мирним переговорам», – заявила ініціатор руху Рената Альт для видання BILD.

Документом, зокрема, пропонується, що уряд Німеччини має скласти додатковий план дій щодо виконання Мінських угод, який буде містити обов'язкові терміни щодо виконання окремих кроків, включаючи стимули за їхнє виконання та покарання за відмову.

Також пропонується сприяти «новому або додатковому цивільно-поліцейському компоненту місії ООН, який в першу чергу візьме на себе суверенні завдання у співпраці з місцевими органами безпеки України», пише Європейська правда.

Одночасно штат EUAM Ukraine (цивільної місії ЄС для реформування українського сектору безпеки) має бути суттєво збільшений, що має сприяти тому, що «сили безпеки стануть стримуючим ефектом проти зовнішньої агресії».

У Раді Безпеки ООН уряд Німеччини повинен розробити мирний план, який передбачатиме відведення всіх бойових частин від лінії зіткнення, а також розпуск т.зв. «урядів» у самопроголошених «народних республіках».

Тимчасовий контроль за територіями ОРДЛО має відійти тимчасовій цивільній адміністрації із мандатом ООН, яка буде готувати вільні незалежні вибори.

«Федеральний уряд повинен діяти рішуче і продовжувати надавати Україні всебічну та активну підтримку. Уряд має визнати політичні реалії і прийняти наш додатковий план дій як можливість виходу з глухого кута», – йдеться у документі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло