Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення – глав уряду, Нафтогазу та НБУ (ОНОВЛЕНО)

Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення – глав уряду, Нафтогазу та НБУ (ОНОВЛЕНО)

Одними з перших в Україні змінять також глав Генпрокуратури, СБУ та зовнішньої розвідки

Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення – глав уряду, Нафтогазу та НБУ (ОНОВЛЕНО)
Фото: УНІАН

Новообраний президент України Володимир Зеленський в Туреччині провів низку переговорів та зустрічей з майбутніми партнерами. Про це повідомив популярний політичний telegram-канал Незигарь, який пов'язують з російськими силовими структурами.

За його інформацією, одними з перших в Україні змінять глав Нафтогазу, Генеральної Прокуратури, СБУ, Нацбанку, зовнішньої розвідки та уряду.

«Володимир Зеленський дійсно на яхті Ігоря Коломойського не відпочивав... Проживає він у бутік-готелі, що належить Маміхану Мальсагову (він же Міша Махно в вузьких колах)», – повідомило джерело.

Також стало відомо, що в аеропорту турецького курорту приземлилися приватні літаки Геннадія Боголюбова, який прилетів разом з Сергієм Семочко, і Ріната Ахметова (без самого Ріната).

Mind також отримав підтвердження від джерела, наближеного до оточення новообраного президента, що поїздка до Туреччини розглядалсь як можливість провести декілька зустрічей «без зайвих вух».

«Борт лондонського шахтаря привіз парламентарів від Медведчука і Суркова, а також польський і угорський бізнес-істеблішмент транскордонної спрямованості. Літак Володимира Плахотнюка з його власником прибув за добу до візиту Зеленського і відбув одразу після 6-годинної зустрічі Володимира Георгійовича з Володимиром Олександровичем при теплому і гостинному посередництві Ігоря Валерійовича. Візит Абубакара Арсамакова так і не відбувся, хоча був узгоджений Медведчуком і групою Фірташа. Сам Дмитро Фірташ регулярно веде консультації з Коломойським і Пінчуком», – додало джерело.

ОНОВЛЕНО. Після того, як пост в телеграм-каналі було поширено в українсьих ЗМІ та соціальних мережах, прес-служба Володимира Зеленського спростувала факти, викладені в ній. «Він перебував у Туреччині із своєю родиною – дружиною та дітьми – і не мав там ніяких зустрічей, розмов чи переговорів» – заявили в прес-службі. А «факти, викладені у матеріалі такі, що абсолютно не відповідають дійсності».

Раніше Mind писав, що Зеленський звернувся до Путіна стосовно видачі українцям російських паспортів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті