Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
В США виробники відкликають мільйони дитячих колисок, небезпечних для немовлят

В США виробники відкликають мільйони дитячих колисок, небезпечних для немовлят

Через неправильне положення дитячого тіла в колисці почастішали випадки задухи

В США виробники відкликають мільйони дитячих колисок, небезпечних для немовлят
фото Kids II, Inc

Компанія Kids II відкликає близько 700 тисяч колисок після загибелі п'яти немовлят за останні сім років, передає gazettco.com.

У компанії уточнили, що мова йде про колиски Ingenuity Moonlight і Bright Starts Playtime. Їх продавали з 2012 по 2019 року в магазинах Walmart, Target і Toys R Us. Вартість колиски при цьому варіювалася від $40 до $80.

12 квітня ще одна компанія з виробництва дитячих ліжечок Fisher-Price повідомила, що відкликає 4,7 млн електронних колисок, після того як за 10 років через них загинули більше 30 немовлят.

Компанія попереджала, що колиска може бути небезпечна для дітей до 3 місяців. Американська академія педіатрії назвала її «смертельною» і закликала Fisher-Price та Комісію з безпеки споживчих товарів США (CPSC) відкликати товар.

Американська академія педіатрії 9 квітня випустила попередження про те, що взагалі немовлят слід укладати спати на спину на твердій рівній поверхні, а не під нахилом, як передбачає конструкція колиски. При цьому колиски, подібні Kids II, Fisher-Price та інших компаній, збільшують ризик випадкової задухи, йдеться в заяві академії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті