Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
Трамп та його сім’я подали до суду проти Deutsche Bank та Capital One

Трамп та його сім’я подали до суду проти Deutsche Bank та Capital One

Президент США та троє його дітей виступають проти того, щоб їхня фінансова інформація потрапила в Конгрес

Трамп та його сім’я подали до суду проти Deutsche Bank та Capital One
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп, троє його дітей та Trump Organization подали до суду проти банків Deutsche Bank та Capital One. Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що вони виступають проти того, щоб їхня фінансова інформація потрапила в Конгрес.

Раніше цього місяця комітети Палати представників із розвідки та фінансів направили повістки DeutscheBank та іншим фінансовим організаціям у межах розслідування справи про фінанси Трампа.

«Ця справа пов'язана з повістками до Конгресу, які не мають законної мети. Повістки були видані, щоб переслідувати президента Дональда Трампа, ритися в усіх аспектах його особистих фінансів, його бізнесу та приватної інформації президента і його сім'ї, а також вишукувати будь-які матеріали, що можуть бути використані для нанесення йому політичної шкоди. Немає ніяких підстав для встановлення будь-якої іншої мети, крім політичної», – йдеться в позові, поданому до суду південного округу Нью-Йорка.

У заяві також зазначається, що два банки «давно надавали Трампам комерційні та приватні банківські послуги». А повістки до суду, які вимагають повного розкриття фінзвітності, є прикладом «значного перевищення меж конституційності».

Команда Трампа заявила, що просить суд оголосити повістки до суду «недійсними та такими, що не мають законної сили», і вимагає «постійної судової заборони для Deutsche Bank та Capital One щодо розкриття та надання інформації, стосовно якої було зроблено запити.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті