Порошенко продав торговий центр у Молдові
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Порошенко продав торговий центр у Молдові

Покупець не повідомляє подробиць угоди

Порошенко продав торговий центр у Молдові
Фото: Shutterstock

Молдавська компанія «Twins Estate S.R.L.» повідомила, що придбала пакет акцій одного з найбільших торгових центрів Кишинева АТ «Gemenii S. A.» (колишній універмаг «Дитячий світ»), яким, за даними ЗМІ, володів президент України Петро Порошенко. 

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію «Twins Estate S.R.L.».

Як зазначається, договір про купівлю-продаж був схвалений Радою з конкуренції наприкінці минулого тижня і вже набув чинності.

Подробиці угоди, сума угоди, а також ім’я продавця не розголошуються.

Торговий центр «Gemenii» продовжить роботу у звичайному режимі. Новий власник має намір оновити центр відповідно до запитів сучасного ринку. Бренд «Gemenii», впізнаваний в усій Молдові, залишиться без змін.

Компанія «Twins Estate S.R.L.» входить до групи компаній «Rogob», що спеціалізується на роздрібній торгівлі м’ясом і м’ясопродуктами. Два роки тому компанія «Rogop» також придбала магазин «Unic» – колишній центральний універмаг Кишинева.

Компанія «Rogop», за інформацією молдовських ЗМІ, через треті особи належить лідеру Демократичної партії та головному молдовському олігарху Владу Плахотнюку. У Молдові його також вважають важливим діловим партнером Петра Порошенка.

Нагадаємо: Порошенко продав компанії Сергія Тігіпка завод «Кузня на Рибальському» у 2018 році. Вартість проданих акцій є комерційною таємницею.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті