«AXA Страхування» змінює назву та склад правління

«AXA Страхування» змінює назву та склад правління

Після ребрендінгу компанія буде працювати в Україні під новою назвою – Страхова компанія «ARX»

«AXA Страхування» змінює назву та склад правління
Андрій Перетяжко

Страхова компанія «AXA Страхування» змінює назву на Страхова компанія «ARX», компанія «AXA Страхування Життя» буде працювати під брендом «ARX Life», повідомляє forinsurer.

Страхова компанія також повідомила про затвердження нового складу Правління, рішення з цього приводу було ухвалене 23 квітня на засіданні Наглядової ради «AXA Страхування». Згідно з рішенням кількість членів Правління скорочується з п'яти до трьох. Голова правління Філіп Вотле залишає Україну, також припиняються повноваження заступника голови правління Миколи Іванініва.

Головою правління став Андрій Перетяжко, Максим Межебицький обійняв посаду першого заступника голови правління, В'ячеслав Гавриленко – заступника голови правління.

Також ухвалено рішення про розгляд Загальним зібранням акціонерів компанії «AXA Страхування Життя» кандидатури В'ячеслава Гавриленка на посаду Генерального директора компанії «ARX Life».

– «Ми вдячні нашому незмінному лідеру Філіпу Вотле за все те, що він зробив для нашої компанії та для українського ринку страхування в цілому, за його професіоналізм, допомогу у впровадженні кращих міжнародних стандартів і командну роботу. За 11 років ми пройшли етап становлення компанії, перетворилися на лідера ринку, і в цьому, безумовно, велика заслуга пана Вотле», – сказав Андрій Перетяжко.

Щодо зміни назви Андрій Перетяжко зазначив:

– «У сучасному світі лаконічність – один з основних трендів, тож ми вирішили відобразити це у простоті назви. Ми також хотіли, щоб ім'я компанії асоціювалося з основним атрибутом страхового бізнесу – надійністю. «ARX» у перекладі з латини означає «фортеця».

Історія появи назви цікава тим, що всі співробітники компанії мали можливість взяти участь у конкурсі на її створення. – «Всього на конкурс було запропоновано понад 160 варіантів. У результаті один з варіантів і став фінальним, чому ми дуже раді», – розповів Андрій Петретяжко. – «Основні елементи логотипу, корпоративного стилю також створюються із залученням співробітників, для нас це важливий елемент відкритості та корпоративної культури».

– «Ми вдало почали 2019 рік та плануємо тримати таку ж високу планку протягом усього року. З оптимізмом дивимося у майбутнє й абсолютно впевнені, що фінансові та стратегічні цілі 2019 року будуть досягнуті у повному обсязі». За результатами трьох місяців 2019 року чистий прибуток компаній «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» в Україні склав 32 млн грн ЗА МСФЗ Групи AXA (прибуток за українськими стандартами – 30,7 млн грн). Страхові премії «АХА Страхування» у I кварталі 2019 року зросли на 13% до 525 млн грн, кількість укладених договорів збільшилась на 16% до 389 тис грн.

За умовами угоди з французькою «AXA Group» страхова компанія «AXA Страхування» має право використовувати бренд «AXA» протягом 6 місяців з моменту закриття угоди.

Нагадаємо, Група AXA завершила оформлення угоди з продажу всіх своїх компаній в Україні. Новим власником українських активів групи AXA став канадський Fairfax Financial Holdings Limited.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті