Порошенко та Зеленський обговорять шляхи протидії агресії РФ

Порошенко та Зеленський обговорять шляхи протидії агресії РФ

Порошенко привітав Зеленського з перемогою на президентських виборах

Порошенко та Зеленський обговорять шляхи протидії агресії РФ
Петро Порошенко
Фото: president.gov.ua

Чинний президент України Петро Порошенко заявив, що у вівторок зателефонував новообраному президенту країни Володимиру Зеленському, привітав його з перемогою на президентських виборах, а також повідомив, що співрозмовники домовилися незабаром зустрітися і обговорити шляхи протидії агресії РФ в перехідний для України період, передає Інтерфакс-Україна.

Про це Порошенко повідомив в опублікованому на його сторінці у Facebook у вівторок ввечері зверненні.

«Як діючий глава держави тільки що подзвонив Володимиру Зеленському та привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія. Зараз ми повинні продемонструвати всім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздачею російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. Таким чином Путін готує обгрунтування нового витка військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Росії», – йдеться в тексті звернення.

Як чинний глава держави щойно подзвонив до Володимира Зеленського і привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія. Зараз ми маємо продемонструвати усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. В такий спосіб Путін готує обгрунтування нового витка військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Росії. Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї. Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми – це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля. Суперництво на виборах залишилося в минулому. Користуючись нагодою, хочу подякувати більш ніж 4,5 мільйонам виборців, які проголосували за мене. Але тепер ми, всі українці, всі разом спільними зусиллями не маємо дати Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади. Розраховую, що така позиція знайде підтримку і у обраного Президента. Володимир Зеленський і я під час телефонної розмови домовилися зустрітися найближчим часом.

Опубликовано Петро Порошенко Вторник, 30 апреля 2019 г.

П'ятий президенти України висловив переконання, що Російська Федерація заслуговує істотного посилення санкцій проти неї.

«Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми – це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля», – сказав Порошенко.

Він також повідомив, що під час телефонної розмови співрозмовники домовилися зустрітися найближчим часом.

«Суперництво на виборах залишилося в минулому. Ми не повинні дати (президенту РФ Володимиру – Mind) Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади. Розраховую, що така позиція знайде підтримку і в обраного президента», – підсумував Порошенко.

Нагадаємо: 30 квітня в Центральна виборча комісія оголосила, що в другому турі виборів президента України Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів виборців і обраний на пост президента Української держави. За другого кандидата на пост глави держави – п'ятого президента України Петра Порошенка, – проголосували 24,45% виборців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті