«Я хочу виправити помилки посеред битви»: Мадуро анонсував великі зміни у Венесуелі

«Я хочу виправити помилки посеред битви»: Мадуро анонсував великі зміни у Венесуелі

Президент країни має намір 4-5 травня провести національний день діалогу та розробити план змін в управлінні країною

«Я хочу виправити помилки посеред битви»: Мадуро анонсував великі зміни у Венесуелі
Ніколас Мадуро
фото twitter.com/NicolasMaduro

Президент Венесуели Ніколас Мадуро після невдалої «спроби державного перевороту» заявив, що готовий прийняти спеціальний план змін в системі управління країною. Про це повідомляє Business Standart.

«В суботу, 4 травня та неділю, 5 травня, я оголошую великий національний день діалогу, дій та пропозицій усіх представників народної влади, щоб вони розповіли боліваріанському уряду та Ніколасу Мадуро, що треба змінити», – заявив він.

«Я хочу прийняти план, щоб змінити все, покращити все, виправити помилки посеред битви», – наголосив Мадуро.

Нагадаємо: у Венесуелі 30 квітня загострилося протистояння прихильників лідера опозиції Хуана Гуайдо і урядових сил президента Ніколаса Мадуро. Люди знову вийшли на вулиці після появи в мережі звернення самопроголошеного глави держави Хуана Гуайдо. Він опублікував відео з бази військово-повітряних сил Ла-Карлота, де, стоячи в оточенні людей у формі, повідомив про те, що його підтримують військові.

Пізніше Мадуро у телезверненні заявив, що Гуайдо не вдалось залучити на свою сторону військових та повідомив про свою перемогу над «спробою військового перевороту в країні».

Під час протестних акцій було затримано близько 150 осіб, за повідомленнями Гуайдо в Twitter, двоє протестувальників загинуло.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті