Мінагро: завершено сівбу ранніх ярих зернових і зернобобових культур

Мінагро: завершено сівбу ранніх ярих зернових і зернобобових культур

Зазначеними культурами засіяно 2,1 млн га

Мінагро: завершено сівбу ранніх ярих зернових і зернобобових культур
Фото: Shutterstock

Станом на 2 травня українські аграрії завершили сівбу ранніх ярих зернових і зернобобових культур, якої проведено на площі 2,1 млн га.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства.

Крім того, аграрії продовжують сіяти кукурудзу на зерно – 2,1 млн га (45%), просо – 7 000 га (11%).

Як повідомили Mind у міністерстві, станом на 2 травня гречкою засіяно – 400 га від запланованих на 2019 рік 97 300 га.

Також проходить сівба технічних культур, з яких посіяно цукрових буряків – 212 000 га (87%); соняшника – 3 млн га (53%); сої – 354 000 га (19%).

Щодо забезпечення аграріїв добривами, на сьогодні, з урахуванням перехідних залишків минулого року, сільськогосподарськими підприємствами законтрактовано та придбано 1,1 млн тонн поживних речовин мінеральних добрив (106% до попередньої потреби).

Нагадаємо: за прогнозами аналітиків і трейдерів погода сприяє весняній сівбі зернових на території країн-виробників Чорноморського басейну, зокрема і в Україні, шанси на черговий високий врожай завдяки гарному рівню вологи в ґрунті підвищуються.

Про те, чому продавці сільськогосподарської техніки скаржаться на збитковість, і яку техніку обирають аграрії, читайте у матеріалі Mind «Пахати й пахати»: чому українські аграрії обирають імпортну техніку».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло