Компанія Барака Обами зніме для Netflix кілька фільмів і політичний серіал

Компанія Барака Обами зніме для Netflix кілька фільмів і політичний серіал

Серіал буде знято за книгою американського журналіста Майкла Льюїса «П'ятий ризик»

Компанія Барака Обами зніме для Netflix кілька фільмів і політичний серіал
Facebook Barack Obama

Компанія екс-президента США Барака Обами Higher Ground Productions зніме багатосерійний фільм про початок роботи адміністрації Дональда Трампа.

«Ми створили Higher Ground, щоб використовувати всю силу того, як розповідати історії. Стосовно непростих питань раси і класу, демократії та громадянських прав, а також багато чого іншого, ми віримо, що кожен з цих творів буде не тільки розважати, а й просвіщати, пов'язувати і надихати всіх нас», – прокоментував Обама для видання Variety.

Загалом Higher Ground Productions зніме для Netflix сім фільмів і серіалів. Стрімінговий сервіс пообіцяв, що не буде стримувати творчість подружжя Обами: це має бути дитячий серіал, романтичний фільм, дія якого буде розвиватися після Другої світової війни, а також серіал за книгою американського журналіста Майкла Льюїса «П'ятий ризик» про передачу влади від Обами Трампу в Білому домі.

Дія «П'ятого ризику» відбувається в перехідному періоді між адміністрацією Обами і президентством Трампа і розповідає про рішеннях нового президента і атмосферу в Білому домі.

Статки подружжя Обама оцінюються в близько $135 млн. Після виходу на пенсію Обама заробляє на публічних виступах. Він входить до ТОП-10 найбільш високооплачуваних спікерів в світі, разовий гонорар Обами становить $400 тисяч.

Мішель Обама минулого року випустила книгу своїх мемуарів, вона стала однією з найбільш продаваних книг в США. Вартість прав на мемуари видавництво Penguin Random House оцінило в $65 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті