IDC: продажі телефонів Huawei стрімко зростають, а в Apple і Samsung – падають

IDC: продажі телефонів Huawei стрімко зростають, а в Apple і Samsung – падають

Apple і Samsung з кожним роком постачають все менше пристроїв

IDC: продажі телефонів Huawei стрімко зростають, а в Apple і Samsung – падають
фото Huawei Mobile

У рейтингу найбільших у світі виробників смартфонів на другу позицію вийшла китайська компанія Huawei. За даними аналітичної компанії IDC щодо поставок смартфонів за останні 3 місяці, Huawei стрімко нарощує показники продажів, тоді як Apple і Samsung втрачають свої позиції, пише The Verge.

Поставки смартфонів Huawei підскочили з 39,3 млн одиниць, відвантажених в першому кварталі 2018 року, до 59,1 млн відвантажень в першому кварталі 2019 року, відзначили в IDC.

Поставки iPhone від Apple скоротилися з 52,2 млн за І квартал минулого року до приблизно 36-43 млн за той же період цього року.

Хоча лідером за обсягами ринку досі залишається Samsung, показники компанії також знизилися – з 78,2 млн поставок у І кварталі 2018 року до 71,9 млн за цей же період в цьому році.

Загалом якби не бурхливий ріст Huawei, то можна було б сказати, що ринок смартфонів переживає рецесію чи навіть падіння, пише The Verge. Наприклад, наприкінці квітня американські оператори AT&T і Verizon повідомили про рекордно низькі оновлення смартфонів серед своїх абонентів. Sony вирішила скоротити кількість співробітників мобільного підрозділу вдвічі на тлі зменшення продажів, LG перенесла виробництво з рідної Південної Кореї до В'єтнаму, щоб знизити витрати, а HTC технічно вже не виробляє смартфони, якщо не брати до уваги пристрої на блокчейні.

При цьому продажі Huawei зростають, незважаючи на заборону компанії продавати свої смартфони в США. Через це основними ринками виробника стали Китай і Європа. За прогнозами Huawei, до кінця року компанія випередить Samsung і стане найбільшим в світі постачальником смартфонів.

Раніше менеджмент компанії заявив, що Huawei стане лідером ринку смартфонів уже в цьому році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті