Захворіло у світі
1,007,977 осіб
Померло у світі
52,771 особа
Вилікувалось у світі
210,186 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Huawei стане лідером ринку смартфонів уже в цьому році – менеджмент

Huawei стане лідером ринку смартфонів уже в цьому році – менеджмент

Разом із брендом Honor компанія збирається обігнати Apple і Samsung

Huawei стане лідером ринку смартфонів уже в цьому році – менеджмент
фото DR

Китайська компанія Huawei поставила перед собою мету стати лідером глобального ринку смартфонів у 2019 році, щоправда поки що в обєднанні з ще одним відомим брендом Honor. Про це повідомив глава споживчого підрозділу компанії Річард Ю, пише DailyComm.

«Huawei разом із Honor стане найбільшим у світі виробником смартфонів у цьому році», – заявив Ю, чиї слова наводяться в прес-релізі компанії.

За словами топ-менеджера, в майбутньому Huawei стане лідером без урахування бренду Honor, який при цьому займе четверте місце в світі. Терміни, протягом яких це може статися, Річард Ю не уточнив.

2018 рік Huawei завершила на третьому місці в списку найбільших у світі виробників смартфонів. Лідером на цьому ринку стала Samsung, чия частка охопила 20,8% світового ринку,за нею іде Apple із 14,9% всіх продажів. В Huawei, за даними аналітиків IDC, було  14,7% ринку. За підсумками деяких кварталів Huawei вже була на другому місці, випередивши Apple.

Huawei зміцнює позиції в списку найбільших в світі виробників смартфонів багато в чому завдяки китайському ринку. Однак компанія також розширює свою діяльність в Північній Африці, Південно-Східної Азії і Південній Америці.

У 2018 році, як повідомлялося, виручка китайського виробника перевалила за $100 млрд, а в 2024-му Huawei планує збільшити продажі втричі й заробити $300 млрд.

Річард Ю повідомив, що споживчий бізнес Huawei «вийшов на абсолютно новий етап», досягнувши всіх цілей, які компанія ставила в 2012 році. У 2018-му оборот споживчого підрозділу виріс на 45% і вперше виявився вищим за виручку телекомунікаційного бізнесу компанії.

Нагадаємо, Массачусетський технологічний інститут (MIT) розірвав зв’язки з Huawei та ZTE на тлі розслідувань владою США про можливе порушення режиму санкцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію