IFC виділить $2,6 млн на розвиток молочної галузі в Україні

IFC виділить $2,6 млн на розвиток молочної галузі в Україні

За даними фінкорпорації, інвестиції в модернізацію і підвищення ефективності дадуть Україні можливість подвоїти обсяги виробництва молока до 2030 року

IFC виділить $2,6 млн на розвиток молочної галузі в Україні
фото pixabay.com

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку виділить близько $2,6 млн на консультативну програму, спрямовану на розвиток молочної галузі в Україні. Про це повідомляє fixygen.

За інформацією на сайті IFC, проект стартував 29 січня 2018 року і повинен закінчитися 31 грудня 2019 року. Проект повинен посприяти зростанню молочної промисловості України за рахунок підвищення операційної ефективності і продуктивності молочних виробників, поліпшення доступу фермерів до ресурсів, послуг і фінансуванню, а також шляхом підтримки модернізації молочних заводів.

«Під час пілотної фази проекту IFC розробить, протестує і перевірить інструменти, підходи і партнерства, які дозволять на етапі розширення проекту підтримати розвиток більш 600 молочних кооперативів в Україні, які об'єднують або обслуговують більше 40 000 дрібних виробників молока і охоплюють більше 30 000 молочних фермерів», – йдеться в описі проекту.

Як повідомлялося, очікується, що пілотна фаза завершиться в 2019 році, а з 2020 року проект розширять на загальнодержавний рівень. Проект планується реалізовувати в партнерстві з урядом Австрії.

За даними IFC, інвестиції в модернізацію і підвищення ефективності дадуть Україні можливість подвоїти обсяги виробництва молока до 2030 року.

IFC є одним з головних інвесторів в аграрний сектор України, сума її інвестицій в проекти підтримки уздовж усього ланцюга постачання перевищив $1 млрд. IFC підтримує інновації в секторі і допомагає виробникам сільгосппродукції вийти на нові експортні ринки.

IFC, підрозділ групи Всесвітнього банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, фокусується на приватному секторі країн, ринках яких формуються. IFC працює з більш двома тисячами компаній у всьому світі. У 2017 фінансовому році обсяг довгострокового фінансування в країнах, що розвиваються, досягнув $19,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті