КНДР провела нові ракетні випробування – другі за два дні

КНДР провела нові ракетні випробування – другі за два дні

Навчальні ракетні пуски КНДР не заважають президенту США Дональду Трампу висловлювати оптимізм щодо денуклеаризації Північної Кореї

КНДР провела нові ракетні випробування – другі за два дні

Пхеньян провів серію навчальних ракетних пусків, за якими наглядав особисто Кім Чен Ин. Про це пише Deutsche Welle з посиланням на повідомлення комітету начальників штабів Південної Кореї.

Пізніше сам Кім Чен Ин підтвердив проведення ракетних випробувань. Він пояснив необхідність навчань «відстоюванням політичного суверенітету та економічної спроможності» Північної Кореї. Про це повідомила державна інформагенція країни.

Німеччина засудила пуски ракет у КНДР. засудили в. «Вони є провокацією у той час, коли міжнародна спільнота очікує від Північної Кореї конкретних кроків з відмови від її ракетних та атомних програм», – сказано в заяві міністерства закордонних справ Німеччини.

Берлін закликав Пхеньян до «швидких, конкретних і суттєвих» кроків щодо повної денуклеаризації, аби довести, що він зацікавлений у дипломатичному рішенні.

Президент США Дональд Трамп, реагуючи на, ймовірно, перші за понад рік північнокорейські випробування, заявив, що й досі впевнений, що Кім виконуватиме дані ним обіцянки. У своєму Twitter у суботу він написав, що хоч у «цьому дуже цікавому світі» все можливо, він переконаний, що лідер КНДР усвідомлює «великий економічний потенціал» своєї країни та не хоче йому нашкодити.

Нагадаємо, в червні 2018 року Трамп зустрівся з Кімом в Сінгапурі, де підписав спільну угоду, яка зобов'язує Північну Корею провести повну денуклеаризацію. Утім, документ не містить конкретних кроків для досягнення цієї мети. Друга зустріч лідерів США та КНДР у лютому 2019 року у В'єтнамі, натомість, завершилася без досягнення жодного конкретного прогресу в питанні атомної програми КНДР.

Раніше Mind писав, що КНДР запустила кілька невстановлених снарядів малої дальності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті