Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
723,740 осіб
Померло у світі
34,018 осіб
Вилікувалось у світі
152,042 особи
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Microsoft розробляє програмне забезпечення для контролю за виборами в США

Microsoft розробляє програмне забезпечення для контролю за виборами в США

Новою розробкою вже зацікавилися постачальники машин для голосування

Microsoft розробляє програмне забезпечення для контролю за виборами в США
https://blogs.microsoft.com

Компанія Microsoft представила план зі створення програмного забезпечення (ПЗ), яке допоможе захистити процес виборів від фальсифікацій, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Про розробку ElectionGuard, безкоштовну систему для розробки ПЗ з відкритим вихідним кодом, оголосив гендиректор Microsoft Сатья Наделла.

«ElectionGuard, розроблений за сприяння нашого партнера Galois, буде доступний вже з цього літа для співробітників виборчих комісій і постачальників виборчих технологій, які зможуть впровадити цю технологію в системи голосування. Система ElectionGuard дозволить проводити наскрізну перевірку виборів, відкривати результати для сторонніх організацій для надійної перевірки і дозволить окремим виборцям підтвердити, що їхні голоси були правильно підраховані», – розповіли в компанії.

В Microsoft вказали, що вже співпрацюють з найбільшими постачальниками виборчих технологій, які вивчають можливість інтеграції ElectionGuard в свої системи голосування.

«Ми маємо партнерські відносини з постачальниками виборчих технологій, що відповідають за більш ніж половину машин для голосування, проданих в США», – зазначили в компанії.

Компанія пообіцяла пізніше оприлюднити еталонний зразок роботи системи, щоб усі зацікавлені могли переконатися на власному досвіді в її ефективності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію