Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
«Інвестбанкам тут більше нічого робити»: Morgan Stanley йде з РФ

«Інвестбанкам тут більше нічого робити»: Morgan Stanley йде з РФ

Банк піде з російського банківського сектору через санкції

«Інвестбанкам тут більше нічого робити»: Morgan Stanley йде з РФ
фото twitter.com/MorganStanley

У документі, опублікованому ТОВ «Морган Стенлі Банк», зазначається, що в І кварталі 2020 року фінансова організація має намір подати в Банк Росії заяву про припинення діяльності. Про це повідомляє «РБК».

«Група планує відмовитися від банківської, брокерської та депозитарної ліцензій і добровільно ліквідувати відповідні бізнес-підрозділи», – йдеться у звітності банку.

Видання «Вєдомості» зазначає, що банк йде через санкції, введені проти РФ через її агресію щодо України.

«Інвестбанкам тут більше нема чого робити», оскільки «санкції заважають залученню капіталу», – йдеться в матеріалі видання.

Про намір Morgan Stanley скоротити присутність у Росії стало відомо в грудні минулого року. Тоді співрозмовники агентства Bloomberg у банку повідомили, що частину працівників звільнять, частину – переведуть до Лондона.

Банк Morgan Stanley відкрив представництво в Росії 1994 року, у 2005-м ТОВ «Морган Стенлі Банк» отримало ліцензію на здійснення банківської діяльності, а також ліцензії професійного учасника ринку цінних паперів на дилерську, брокерську й депозитарну діяльність.

2008 року ТОВ «Морган Стенлі Банк» отримало безстрокову брокерську ліцензію, а також безстрокові ліцензії на дилерську та депозитарну діяльність. Наразі основні напрямки роботи банку – конверсійні операції, операції на грошовому ринку, із цінними паперами та похідними фінансовими інструментами, надання інвестиційно-фінансових послуг клієнтам (злиття і поглинання, первинне розміщення акцій тощо).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті