Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Британії доведеться брати участь у виборах до Європарламенту

Британії доведеться брати участь у виборах до Європарламенту

За словами заступника прем’єр-міністра Терези Мей, завершити Brexit до виборів не вдасться

Британії доведеться брати участь у виборах до Європарламенту
фото pixabay.com

Жителі Великобританії, незалежно від результату переговорів уряду і опозиції з питань Brexit, братимуть участь у виборах депутатів Європейського парламенту, які пройдуть в країнах ЄС з 23 по 26 травня. Про це повідомляє DW із посиланням на главу секретаріату кабінету міністрів Сполученого Королівства Девіда Лідінгтона, який фактично є заступником прем'єр-міністра Терези Мей.

За його словами, завершити процес виходу зі складу ЄС до визначеної законом дати виборів в Європарламент є неможливим.

Раніше він же заявив, що уряд Великобританії збирається провести договір про Brexit через нижню палату парламенту ще до першого засідання Європарламенту нового скликання в липні. За словами Лідінгтона, все буде залежати від переговорів з опозиційною Лейбористською партією, які, як він вважає, проходять у продуктивній атмосфері.

Депутати Палати громад уже тричі відхиляли договір про Brexit, узгоджений Мей з Брюсселем. Починаючи з 3 квітня уряд веде консультації з лідерами лейбористів, намагаючись знайти необхідний компроміс. Без схвалення парламенту Великобританії 31 жовтня загрожує неконтрольований Brexit.

Згідно з графіком проведення виборів до Європарламенту нового скликання, британців запросять на виборчі дільниці 23 травня. Квота Сполученого Королівства – 73 мандата. Всього в новому складі законодавчого органу ЄС буде працювати 751 депутат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті