Захворіло у світі
18,117,821
Померло у світі
690,181
Вилікувалось у світі
10,739,036
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
АМКУ оштрафував дві компанії «Укрбуда» на 150 млн грн

АМКУ оштрафував дві компанії «Укрбуда» на 150 млн грн

«Північно-український будівельний альянс» не згодний з таким рішенням АМКУ та вважає його неправомірним

АМКУ оштрафував дві компанії «Укрбуда» на 150 млн грн
Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет України (АМКУ) 7 травня 2019 року оштрафував на 149,9 млн грн дві компанії «Укрбуда» – ТОВ «Північно-український будівельний альянс» та ТОВ «Спецбуд-Плюс» за змову у тендерах на реконструкцію Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова та гімназії ім. Бойченко. Про це повідомляє прес-центр АМКУ.

Київське обласне територіальне відділення АМКУ вияснило, що вказані компанії входять в одну корпорацію «Укрбуд», надавали один одному фінансову допомогу, виконували роботу одних й тих самих підрядників, використовували однакову ІР-адресу для податкової звітності та входу у систему «клієнт-банк», а також діяли синхронно у часі.

Штраф «Північно-українського будівельного альянсу» склав 71,4 млн грн (56,2 млн – за тендер з реконструкції інституту, 15,2 млн грн – гімназії ), а «Спецбуд-Плюс» отримав штраф у розмірі 78,4 млн грн (63,1 млн грн та 15,2 млн грн відповідно)

ТОВ «Північно-український будівельний альянс» у своєму прес-центрі заявив, що не згодний з таким рішенням АМКУ та вважає його неправомірним. Накладення штрафу може призвести до банкрутства, заявляє ТОВ «Північно-український будівельний альянс», у разі банкрутства компанія не зможе виконувати покладені на нього зобов’язання з будівництва важливих інфраструктурних проектів. Як по зазначених тендерах, так і по інших, зокрема, з реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві.

Очікувана вартість тендера на реконструкцію Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова складала 2,8 млрд грн, гімназії ім. Бойченка – 175 млн грн.

Рішення по тендеру на реконструкцію Шулявського шляхопроводу з участю «Укрбуда» очікується, орієнтовно, через 2 тижні, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на АМКУ.

Раніше повідомлялося, що реконструкція Шулявського мосту під загрозою. Київ ризикує стати у заторах. Будівельники вийшли на мітинг під стінами Антимонопольного комітету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті