На Сицилії місцева влада продає будинки по 1 євро

На Сицилії місцева влада продає будинки по 1 євро

Таким чином влада намагається відновити спорожнілі оселі в сільській місцевості

На Сицилії місцева влада продає будинки по 1 євро
фото WWW.CASE1EURO.IT

Влада італійського міста Муссомелі на півдні Сицилії продає будинки за ціною 1 євро. Про це пише видання The Sun, на яке посилається Інтерфакс.

Загалом на продаж було виставлено 100 покинутих будівель. Найближчим часом, як очікується, влада продаватиме ще 400 будинків.

Згідно з умовами угоди, покупець повинен протягом року зробити ремонт і відновити куплений об'єкт нерухомості, інакше він ризикує втратити страховий депозит в розмірі понад $8 тисяч.

За даними видання, ремонт обійдеться власнику приблизно в 313 євро на 1 кв.м. Крім того, покупцеві доведеться заплатити внесок від 3600 до 5800 євро.

Причиною появи великої кількості порожніх будинків є те, що жителі невеликих міст і сіл в Італії останнім часом все частіше переїжджають у великі міста, і місцева влада організовує подібні програми для того, щоб відновлювати занедбані будівлі.

17 січня повідомлялося, що в італійській Самбуці на Сицилії з метою відновлення комуни порожні будинки також виставили на продаж за 1 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло