Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Безос показав прототип апарату для висадки на Місяць (ВІДЕО)

Безос показав прототип апарату для висадки на Місяць (ВІДЕО)

Посадковий модуль отримав назву Blue Moon

Безос показав прототип апарату для висадки на Місяць (ВІДЕО)
фото twitter.com/thesheetztweetz

Джефф Безос, глава Amazon і засновник аерокосмічної компанії Blue Origin вперше продемонстрував прототип апарату для висадки на Місяць, який отримав назву Blue Moon. Про це  повідомляє CNBC.

«Настав час повернутись на Місяць, цього разу, щоб там залишитись», – заявив він під час закритої презентації для журналістів та працівників космічної сфери.

«Нам дали подарунок – космічне тіло під назвою Місяць», – сказав він та додав, що супутник Землі є чудовим місцем для виробництва у космосі через меншу гравітацію. За словами Безоса, видобуток ресурсів на Місяці «потребує в 24 рази менше енергії, ніж на Землі».

Він також розповів, що апарат, над яким велись роботи протягом трьох років, вміє здійснювати м'яку посадку на поверхню Місяця, маючи корисне навантаження від 3,5 тонн до 6,5 тонн.

Крім самого апарату для висадки на супутник Землі, Безос представив і двигун, спеціально розроблений для нього. Ракетний двигун BE-7 буде вперше запущено під час випробувань цього літа. За його словами, двигун в основному складається з «надрукованих» частин.

Раніше цього року віце-президент СШ Майк Пенс доручив NASA протягом наступних п'яти років повернути американських астронавтів на поверхню Місяця. Глава NASA Джеймс Брайденстайн заявив, що США планують уже до 2024 року висадити на супутнику Землі групу астронавтів, яких буде доставлено до об'єкту спеціальним місячним модулем.

«Мені подобається мета віце-президента Пенса здійснити висадку до 2024 року», – сказав Безос та додав, що Blue Origin може вкластися у відведений термін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті