У США конгресмен закликає заборонити криптовалюту, тому що вона підриває авторитет долара

У США конгресмен закликає заборонити криптовалюту, тому що вона підриває авторитет долара

Політик вважає, що криптовалюти через свою популярність можуть незабаром витіснити з ринку долар

У США конгресмен закликає заборонити криптовалюту, тому що вона підриває авторитет долара
Twitter Rep. Brad Sherman ‏

Член Конгресу США Бред Шерман закликав на законодавчому рівні заборонити купівлю криптовалют. З такою заявою він виступив під час засідання Комітету з фінансових послуг, передає ForkLog.

Конгресмен запропонував розробити нормативно-правову базу, яка зробить незаконними покупку і продаж криптовалюти американцями. У такий спосіб він хоче захистити країну як політичний і економічний центр.

«Значна частина нашого міжнародного авторитету випливає з того факту, що долар є стандартною одиницею для здійснення торгових операцій і транзакцій. Розрахунки, що проходять через ФРС, мають вирішальне значення для великих нафтових та інших компаній, а мета прихильників криптовалюти – відібрати у нас цю владу», – заявив Шерман.

На думку конгресмена, перевага, яку цифрові активи мають перед суверенною валютою, зводиться винятково до позбавлення США впливу.

Конгресмен також згадав ісламську організацію ХАМАС, яка збирає пожертвування в криптовалюті.

«Перевага цифрових валют над традиційними механізмами – це те, що їх використовують злочинці», – сказав він.

Конгресмен Шерман давно відомий як критик біткойна. Минулого року він уже закликав заборонити купівлю криптовалюти, а також майнінг, мотивуючи тим, що «криптовалюта підриває силу американського долара».

Між тим у Конгресі з початку року майже 80 різних організацій просували законопроекти, пов'язані з фінтех-рішеннями, криптовалютами та блокчейном. На лобіювання в цій сфері сумарно було витрачено приблизно $42 млн.

Нагадаємо: минулого місяця в Конгресі був представлений законопроект, який дозволить виключити криптовалюту з законодавства про цінні папери.

Як повідомлялося, Facebook зняла заборону на рекламу блокчейну і заходів, пов’язаних із криптовалютою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті