Замість реконструкції у Львові незаконно знесли історичну будівлю (ВІДЕО)

Замість реконструкції у Львові незаконно знесли історичну будівлю (ВІДЕО)

Будівництво мало відбуватись в межах існуючого фундаменту без змін зовнішніх розмірів будівлі

Замість реконструкції у Львові незаконно знесли історичну будівлю (ВІДЕО)
Фото: Pixabay.com

На території Стрийського парку у Львові знесли історичну пам’ятку 19 століття. Компанія, пов'язана із депутатом Львівської міськради та відомим у Львові бізнесменом Григорієм Козловським, мала реконструювати будівлю за адресою вулиця Уласа Самчука, 16. Про це повідомляє Канал 24.

Влада міста погоджувала містобудівні умови та обмеження на реконструкцію будівлі під ресторан. Проект не передбачав, ані підйому даху, ані добудови.

Гранична висота реконструйованої будівлі не мала перевищувати 15 метрів, будівництво мало відбуватись в межах існуючого фундаменту без змін зовнішніх розмірів будівлі.

Споруда була цінна тим, що була зведена ще за часів Австро-Угорщини. У 1894-му там проводилась Галицька Крайова виставка і це був один з небагатьох павільйонів, який зберігся до нашого часу.

Будівля була власністю ТОВ «Львів Енергія», яка зареєстрована за адресою зруйнованого павільйону. ТОВ «Львів Енергія» офіційно належить Юрію Ломазі – адвокатові відомого у Львові бізнесмена та депутата міськради Григорія Козловського.

Раніше повідомлялося, що у Львові демонтували незаконну багатоповерхівку. Прецедентів, щоб зносили багатоквартирний будинок такого розміру, збудований без документів, в країні ще не було.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті