Захворіло у світі
11,516,782
Померло у світі
535,453
Вилікувалось у світі
6,223,819
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
Рок-гурт Guns N'Roses подав до суду на пивоварню за використання їх назви

Рок-гурт Guns N'Roses подав до суду на пивоварню за використання їх назви

Виробники елю Guns'N'Rosе обіцяють продавати продукт до 2020 року

Рок-гурт Guns N'Roses подав до суду на пивоварню за використання їх назви
https://wsoe.org

Американський рок-гурт Guns N'Roses подав позов до суду на пивоварню Oskar Blues, яка незаконно використала назву музичного колективу. Пивовари виробляли і продавали ель під назвою Guns N'Rose, передає Reuters.

У позові, який був поданий до федерального суду Лос-Анджелеса (Каліфорнія), представники гурту кажуть, що господарі пивоварні «навмисно відмовилися від власного авторитету, престижу і популярності, продаючи Guns'N'Rosе ще з 2018 року».

На думку артистів, власники Oskar Blues «вводили в оману покупців, які помилково вважали, що сорт елю якось пов'язаний із групою».

«В результаті протиправних дій вже було завдано збитків товарному знаку, діловій репутації та престижу Guns N 'Roses, і, швидше за все, збитки продовжаться», – йдеться в позові.

 Рок-музиканти вимагають відшкодування збитку і компенсації судових витрат, а також негайного припинення поширення продукції. Точна сума збитку не наводиться.

Згідно з опублікованими даними, Guns N'Roses вирішили подати в суд на пивоварню вже після того, як її господарі офіційно відмовилися від прав на товарний знак Guns'N'Ros і від його майбутнього використання. Однак при цьому вони заявили, що продукція з цією назвою буде продаватися до березня 2020 року. Крім самого пива, Oskar Blues поширювала футболки, наклейки, значки і бандани з логотипом свого сорту елю.

Група Guns N'Roses була заснована в 1985 році в Лос-Анджелесі. На рахунку колективу шість студійних пластинок, проданих загальним накладом понад 100 млн копій по всьому світу. Музиканти групи не раз ставали лауреатами різноманітних премій, в тому числі однієї з найпрестижніших в США – American Music Awards.

Нагадаємо, екс-креативний директор «Карткового будинку» виводить на ринок воду в пивних банках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті