Водневі двоповерхові автобуси почнуть їздити вулицями Лондона у 2020 році

Водневі двоповерхові автобуси почнуть їздити вулицями Лондона у 2020 році

Влітку цього року з’являться електричні двоповерхові автобуси

Водневі двоповерхові автобуси почнуть їздити вулицями Лондона у 2020 році
фото pixabay.com

Наступного року в Лондоні з’являться перші у світі двоповерхові автобуси з водневим двигуном. Про це повідомляє The Guardian.

Британська столиця вживає активних заходів для боротьби із забрудненням навколишнього середовища.

Transport for London (TfL) – організація, що керує транспортною системою столиці, – замовила 20 автобусів вартістю майже 500 000 фунтів кожен.

Ці транспортні засоби замість вихлопних газів викидають воду. До того ж автобуси працюватимуть на екологічно чистому водні, який вироблятиметься на морських вітряних електростанціях у Північному Кенті.

Вартість нового парку, включно із заправною інфраструктурою, становитиме 12 млн фунтів, з них 5 млн будуть отримані з європейського фінансування. Перші двоповерхові автобуси побудує у Великобританії компанія Wrightbus.

«Ми всі повинні зіграти свою роль в очищенні забрудненого повітря Лондона… Ми інвестуємо рекордні 85 млн фунтів в очистку вашого автобусного парку, і я пишаюсь тим, що наразі в Лондоні – найбільший автобусний парк із нульовим рівнем викидів у Європі», – заявив мер Садік Хан.

Як повідомляється, одноповерхові водневі автобуси вже працюють на центральних лондонських маршрутах, а також в Абердині та Брайтоні.

Наразі TfL експлуатує 165 автобусів із нульовим рівнем викидів і планує до літа запустити 68 електричних двоповерхових автобусів на вулицях Лондона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті