Головним інженером «Укртатнафти» призначено іноземця

Головним інженером «Укртатнафти» призначено іноземця

Раніше до «Укртатнафти» не запрошували іноземних спеціалістів

Головним інженером 	«Укртатнафти» призначено іноземця
Фото: pixabay.com

Головним інженером ПАТ «Укртатнафта» призначено Лінаса Чапаса, що раніше працював на Мажейкяйському нафтопереробному заводі (НПЗ) компанії «Орлен Летува». Представлення нового топ-менеджера відбулося в суботу, 11 травня. Про це повідомляє enkorr.

Новий топ-менеджер знаходитиметься в прямому підпорядкуванні голови правління Павла Овчаренка. До його функціональних обов'язків належать модернізація, ремонти, закупівля нового обладнання.  Окрім того, Чапаса характеризують як професіонала-практика у нафтопереробці.   

Таким чином вдалося розвантажити заступника голови правління з виробництва та капітального будівництва Сергія Кошелюка, який тепер зможе зосередитися на виробництві.

Пошук головного інженера був проведений міжнародним кадровим агентством. Відмічається, що раніше до «Укртатнафти» не запрошували іноземних спеціалістів.

Після захвату НПЗ групою «Приват» у 2007 році було заявлено про плани проведення комплексної модернізації «Укртатнафти» з будівництвом установок ізомеризації та гідроочистки  бензину каталітичного крекінгу.  За останні 12 років завод не побудував жодної нової виробничої установки, обмежившись модернізацією та перепрофілюванням наявного устаткування.

«Укртатнафта» – найбільший НПЗ в Україна з проектною потужністю 18,6 млн тонн нафти на рік. Наразі потужність оцінюється у 7 млн тонн, однак останніми роками завантаженість заводу не перебільшує 2,5 млн тонн. 

Нагадаємо: група «Приват» Ігоря Коломойського вигравала держтендери на постачання пального на суму 8 млрд грн. Мова йде про чотири компанії з групи «Приват», які вигравали державні тендери з 2008 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті