Visa запускає нову платформу для створення цифрових платіжних продуктів

Visa запускає нову платформу для створення цифрових платіжних продуктів

Платформа, зокрема, дозволяє створити нову цифрову картку на своєму мобільному пристрої для подальшого користування

Visa запускає нову платформу для створення цифрових платіжних продуктів
Фото: pixabay

Visa презентувала нову платформу Visa Next з набором бета-версій API, специфікацій та інструментів для розробки для банків-емітентів та їхніх процесінгових центрів, що дозволяє створювати і проводити бета-тестування нових платіжних продуктів, створених для користувачів, які активно використовують цифрові технології. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Уявіть, що замість необхідності щоразу давати готівку своїй дитині, наприклад, на кіно, батьки зможуть за декілька секунд створити цифрову картку Visa на своєму мобільному пристрої і відправити її на телефон дитини, щоб вона одразу могла нею скористуватися. Батьки зможуть установити параметри, що визначатимуть де, коли і скільки часу дитина може користуватися цією карткою, і змінювати ці налаштування в будь-який час через власний мобільний пристрій, – прокоментував Сем Шраугер, старший віце-президент Visa з глобальних рішень для банків і користувачів. – Це лише один із прикладів того, як наші партнери та клієнти зможуть використовувати цю платформу. Інноваційні інструменти Visa дозволяють спростити процеси в нашому повсякденному житті, надаючи користувачам змогу керувати фінансами так, як їм зручно».

Завдяки новій платформі партнери Visa зможуть надати своїм клієнтам можливість перенести баланс коштів зі свого гаманця на цифрову картку Visa за допомогою мобільного пристрою і здійснювати транзакції у більш ніж 200 країнах і територіях у 53,9 млн торгових точок, які приймають Visa. Можливості платформи також дозволять налаштувати управління карткою, оплату одним дотиком і сповіщення про транзакції для споживачів.

Доступні бета-версії API матимуть такі функціональні можливості: створення нових цифрових карток за вимогою, можливість додавати нові або наявні картки на платформу для створення рішень, які легко поєднають декілька цифрових послуг Visa, миттєва активація і токенізація цифрових акаунтів для онлайн-платежів і використання мобільних гаманців.

Крім того, доступне підключення функціоналу для безконтактних або QR-платежів з використанням токенів на мобільному пристрої користувача, надання клієнтам розширених даних про транзакції для управління і авторизації операцій у режимі реального часу, а також сповіщень про здійснені покупки власнику картки.

Також функціонал дозволяє налаштовувати правила/обмеження для використання цифрових карток, зокрема, увімкнення/вимкнення контролю транзакцій у будь-який час, встановлення динамічних лімітів по транзакціях та витратах, контроль транзакцій за каналом покупки або за географічною ознакою, за типом продавця, торгової точки і т. ін.

Платформа передбачає можливості для випуску додаткових карток для цифрової картки і контроль доступу до коштів у режимі реального часу, налаштування незалежного управління коштами для цифрових карток спільного користування.

Нагадаємо: Visa та MasterCard знизять міжбанківську комісію в Європі. Це допоможе знизити ціни на ведення бізнесу для європейських ритейлерів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті