КНР підвищила мита на американський імпорт на $60 млрд

КНР підвищила мита на американський імпорт на $60 млрд

Пекін відповів на аналогічні дії США. Трамп попередив, що Китаю не варто мститися

КНР підвищила мита на американський імпорт на $60 млрд
фото flickr.com

Китай відреагував на запровадження штрафних мит на свої товари з боку США. Міністерство фінансів КНР оголосило про підвищення імпортних мит на низку американських товарів загальною вартістю $60 млрд. Про це повідомляє DW.

Ця «адаптація» є «відповіддю на односторонній торговельний протекціонізм США», – заявила влада країни.

Нові тарифи наберуть чинності з 1 червня.

Мита на різні види товарів будуть підвищені на 5–25%. Зокрема, КНР збільшить розмір мит до 25% майже на 2500 найменувань американських товарів. Мита на ще 1100 товарів будуть встановлені на рівні 20%, ще на одну тисячу – у розмірі 10%.

Перед цим президент США Дональд Трамп застеріг уряд КНР від контрзаходів.

«У Китаї не залишиться нікого, з ким можна робити бізнес. Дуже погано для Китаю, дуже добре для США!... Тому Китаю не варто мститися – буде тільки гірше», – написав він у Twitter.

Як повідомлялося, у ніч на 10 травня 2019 року Трамп оголосив підвищення з 10% до 25% ставок ввізного мита на китайські товари на загальну суму $200 млрд. До того 25-відсотковим імпортним митом обкладалися товари з КНР на суму понад $50 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло