Електромобіль Tesla раптово загорівся на парковці у Гонконзі

Електромобіль Tesla раптово загорівся на парковці у Гонконзі

Постраждалих немає, причини інциденту наразі не відомі

Електромобіль Tesla раптово загорівся на парковці у Гонконзі
фото flickr.com

У вівторок 14 травня газета Apple Daily заявила, що на парковці у торгівельному центрі в Гонконзі спалахнув електромобіль Tesla. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що постраждалих немає, причини займання наразі є невідомими.

Газета повідомила, що електрокар загорівся через 30 хвилин після того, як був припаркований. Пожежникам вдалось загасити автівку за 45 хвилин.

Tesla від коментарів відмовилась. Reuters не вдалось зв’язатись із власником автомобілю або отримати відео з камери спостереження.

Управління пожежної охорони Гонконгу повідомило агентству, що займання автомобілю дійсно було, але не надало жодних подробиць.

Інцидент відбувся через три тижні після того, як Tesla направила в Китай групу своїх експертів для розслідування випадку вибухання її електрокару Tesla Model S на стоянці в Шанхаї.

З 2013 року зареєстровано не менше 14 випадків займання автомобілів Tesla, більшість з яких відбулась після аварій.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло