АМКУ оштрафував WOG, ОККО та SOCAR на понад 77 млн
Компанії покарали за антиконкурентні узгоджені дії на ринку нафтопродуктів

Антимонопольний комітет України оштрафував компанії WOG, ОККО і SOCAR на понад 77 млн грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку нафтопродуктів. Про це у Facebook повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв.
«Сьогодні, 14 травня 2019 року, АМКУ прийнято рішення щодо результату розслідування справи про вчинення антиконкурентних узгоджених дій компаніями WOG, ОККО та SOCAR (за кваліфікацією частини 3 статті 6 Закону «Про захист економічної конкуренції» – вчинення схожих дій протягом 2017 року)», – написав він.
На відповідачів накладено штрафні санкції в загальному розмірі понад 77 млн грн.
За його словами, після рішення АМКУ від листопада 2016 року «на ринку нафтопродуктів ми спостерігаємо більш інтенсивну пряму цінову конкуренцію».
«Більше не маємо ситуації, коли половина ринку тримає одну штучно завищену ціну, яку «визначали» так звані лідери ринку. Рішення 2016 року щодо 3 відповідачів із 6 було підтримано всіма ланками судової системи. Процеси по 3 інших відповідачах – які до речі є відповідачами в рішенні сьогодні – все ще тривають», – додав Терентьєв.
Раніше повідомлялося, що WOG оскаржила штраф АМКУ щодо змови на ринку скрапленого газу на суму 5,4 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].