«Укрпошта»: пальне за рамковою угодою буде дешевше за ринкові ціни

«Укрпошта»: пальне за рамковою угодою буде дешевше за ринкові ціни

Переможцем першого аукціону стало ТОВ «Глуско Україна»

«Укрпошта»: пальне за рамковою угодою буде дешевше за ринкові ціни
Фото: pixabay

«Укрпошта» закупить першу партію – 62 000 літрів дизельного пального за ціною 23,10 грн/літр за рамковою угодою на ProZorro, що на 30 коп/літр дешевше (з урахуванням умов оплати) від нинішніх ринкових цін на дрібний опт в Київському регіоні.

Про це йдеться у повідомленні на сайті державної компанії.

Переможцем першого аукціону стало ТОВ «Глуско Україна». Аукціон, в якому взяли участь 5 постачальників, що підписали рамкову угоду, відбувся 13 травня.

«Укрпошта» стала першою, хто уклав рамкову угоду з кількома відібраними постачальниками пального. Як відомо, вартість цього товару постійно коливається протягом року. Такий формат співпраці дає нам можливість купувати пальне за найнижчими на момент поставки цінами у кількох постачальників окремими партіями. При цьому сам процес відбору та поставки відбувається швидко і за спрощеною процедурою. Учасникам не потрібні додаткові угоди та документи на участь у кожному з аукціонів, що ми оголошуємо. А «Укрпошта» швидко отримує партію товару для своїх потреб», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Загалом до кінця 2019 року Укрпошта планує закупити в рамках цієї угоди близько 1,7 млн літрів дизельного пального.

Загальна вартість рамкової угоди становить 45,3 млн грн з ПДВ.

В аукціоні взяли участь 5 учасників, що підписали рамкову угоду: ПП «ОККО Контракт», ТОВ «Манго-Груп», ТОВ «Вог Трейд Ресурс», ТОВ «Глуско Україна» та ТОВ «Глобал Сейл».

Договір із переможцем відбору буде укладено в найкоротший термін.

Поставка цієї партії пального має відбутися протягом трьох днів, оплата – протягом 30 календарних днів після поставки.

Як зазначається, підприємство уже майже три роки закуповує пальне виключно через відкриті торги на ProZorro. Це друга за обсягами стаття операційних витрат компанії.

Нагадаємо: «Укрпошта» однією із перших серед держпідприємств почала закупівлю товарів та послуг через систему електронних закупівель ProZorro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті