Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Трамп може підписати указ про заборону Huawei в США вже цього тижня – Reuters

Трамп може підписати указ про заборону Huawei в США вже цього тижня – Reuters

Відносини між Вашингтоном та Пекіном наразі є й так напруженими у зв’язку із взаємним підняттям мит та провалом торгових переговорів

Трамп може підписати указ про заборону Huawei в США вже цього тижня – Reuters
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Очікується, що президент США Дональд Трамп цього тижня підпише розпорядження, яке заборонить американським компаніям використовувати телекомунікаційне обладнання виробництва китайської Huawei. Про це повідомляє Reuters.

В указі, який готується підписати Трамп не вказуватимуться конкретні країни або компанії. Ним передбачено створення процедури, яка дозволить Міністерству торгівлі США перевіряти усі угоди за участі компаній, які можуть представляти загрозу для країни. Саме до таких компанія влада США відносить і Huawei.

Підписання указу може відбутись в делікатний час, коли відносини між Китаєм та США загострюються на тлі митних воєн та неспроможності сторін дійти згоди з питань торгівлі.

Нагадаємо: останній раунд перегорів між Пекіном та Вашингтоном завершився нічим. Крім того, 10 травня США підняли свої мита на китайський імпорт з 10% до 25%. Китай зробив крок у відповідь на впровадив мита на $60 млрд.

Більше про небезпечну напруженість між двома найбільшими економіками світу можна дізнатись із матеріалу Mind «Ніж біля горла Пекіна: як розвивається чергове коло американо-китайської торгової війни».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті